COOLINDA PAULINDA RAMKA NA ZDJĘCIA Zobacz większe

COOLINDA PAULINDA RAMKA NA ZDJĘCIE

110401

Zestaw zawiera: masę MODELING FOAM (70ml) w różnych kolorach, trójwymiarowe oczy, drewnianą ramkę, szpatułkę do modelowania oraz instrukcję. 4 różne wzory wysyłane losowo.

Masa MODELING FOAM podobnie jak SUPER DOUGH nie wymaga wypiekania, zastyga pod wpływem powietrza. Najważniejszą właściwością odróżniającą MODELING FOAM od innych mas plastycznych jest jej struktura - masa składa się z małych styropianowych kuleczek, połączonych ze sobą masą żelową. Masa MODELING FOAM służy do tworzenia różnego rodzaju figurek, a dzięki doskonałej przyczepności do niemal każdej płaskiej powierzchni, świetnie nadaje się do tworzenia dekoracji (ramek na zdjęcia, dekoracji okiennych itp.). Gwarantuje czystość - nie kruszy się, nie klei się do rąk, nie brudzi ubrań i dywanów. Masa nie zawiera glutenu i jest nietoksyczna, jest bezpieczna rownież dla alergików. Gotowe figurki wykonane z masy MODELING FOAM po zastygnięciu (zwykle w ciągu 24h w temperaturze pokojowej) nie zmieniają kształtu, koloru, nie kruszą się, zachowują lekkość i są bardzo przyjemne w dotyku. Bezpieczeństwo produktu potwierdzone normą znakiem CE.

28 Przedmioty

17,89 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

30 innych produktów w tej samej kategorii: