CIASTO-PIANKA PAULINDA MONSTER CZERWONY Zobacz większe

CIASTO-PIANKA PAULINDA MONSTER CZERWONY

110025

- Miękka, gładka i lekka masa plastyczna - Pojedyncze kolory można ze sobą dowolnie mieszać tworząc niekończącą się paletę barw - Niewielkie elementy łatwo się formuje i łączy ze sobą. - Gwarantuje czystość - nie kruszy się, nie klei się do rąk, nie brudzi ubrań i dywanów - Masa nie zawiera glutenu i jest nietoksyczna, jest bezpieczna również dla alergików - Gotowe figurki wykonane z masy SUPER DOUGH po zastygnięciu (zwykle w ciągu 24h w temperaturze pokojowej) nie zmieniają kształtu, koloru, nie kruszą się, zachowują lekkość i są bardzo przyjemne w dotyku. - Bezpieczeństwo produktu potwierdzone normą EN71. Pudełko zawiera 125ml masy MODELING FOAM oraz 14g masy SUPER DOUGH w różnych kolorach, trójwymiarowe oczy, szpatułkę do modelowania oraz instrukcję jak stworzyć figurkę strasznego potwora.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

30,95 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

30 innych produktów w tej samej kategorii: