Marki Jest 8 marek

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Marka D.RECT  to ekonomiczna marka własna łącząca cechy wysokiej jakości oraz konkurencyjnej ceny. To szeroka gama produktów biurowych dedykowana wymagającym użytkownikom poszukującym rozwiązań w atrakcyjnych cenach. W grupie produktów firmowanych marką D.RECT znaleźć można segregatory, zszywacze, dziurkacze, skoroszyty, bloczki, kleje, nożyczki, koszulki i obwoluty, artykuły piśmiennicze i wiele innych.

• DELI jest jednym z największych producentów artykułów biurowych i szkolnych na świecie. Wśród produktów na szczególne uznanie zasługują wysokiej jakości zszywacze i dziurkacze, temperówki, gilotyny do papieru oraz kalkulatory. Firma Deli od ponad 20 lat stosuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, utrzymując stabilną jakość oferowanych produktów.

• Marka własna LEVIATAN obejmuje produkty które cechuje wysoka jakość i zaawansowane walory użytkowe. Produkty LEVIATAN spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. W ofercie sygnowanej marką LEVIATAN znaleźć można m.in. wysokiej jakości zszywacze i dziurkacze, artykuły piśmienne oraz produkty specjalistyczne.

• Mar-Mar d.o.o. jest renomowanym producentem wysokiej jakości artykułów papierniczych. W ofercie producenta Mar-Mar znajdują się sygnowane marką LipaMill zeszyty i bruliony, notesy w twardej oprawie marki Memo'ar, a także zeszyty i bruliony na licencjach Santoro, Animal Planet, Barcelona, Lil’ Ledy oraz Red Bull. Produkty te to kwintesencja dobrego stylu, wysokiej jakości oraz oryginalnego designu.

• Produkty kreatywne marki Paulinda to gotowe zestawy umożliwiające stworzenie co najmniej jednej figurki z masy plastycznej SUPER DOUGH. Masa ta ma niespotykane właściwości fizyczne: jest niezwykle miękka, lekka i elastyczna; nie klei się do rąk, nie brudzi dywanów i podłóg. Ponadto masa nie wymaga wypiekania w piekarniku – zastyga pod wpływem powietrza. Masa Paulinda zapewnia dziecku wiele godzin świetnej zabawy, uczy go kreatywności i rozwija jego zdolności manualne.

• Japońska firma PLUS jest światowym liderem w dziedzinie wysokiej jakości produktów biurowych oraz kreatywnych. Cechą charakterystyczną produktów Plus Japan jest wykorzystanie szeregu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, czyniąc produkty najbardziej pożądanymi na rynku.  Wśród produktów znaleźć można korektory w taśmie o niezwykłych cechach, nowoczesne kleje, innowacyjne teczki z regulowaną szerokością grzbietu, podręczne zszywacze z redukcją siły oraz ekologiczne zszywacze niewymagające użycia zszywek. Szukasz jakości i oryginalności? Wybierz produkty marki PLUS Japan.

• Marka S’COOL to marka własna wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Jest to marka dedykowana głównie dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym. Marka S’COOL umiejętnie łączy zabawę z edukacją, oferuje wiele ciekawych, oryginalnych rozwiązań, niepowtarzalnych na polskim rynku. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

• Uchida to japońska firma będąca producentem, dystrybutorem i sprzedawcą detalicznym na światową skalę. W jej ofercie znajduje się głównie wyposażenie biur, takie jak narzędzia biurowe i materiały eksploatacyjne. Uchida proponuje szeroką gamę produktów biurowych, które zadowolą wymagających użytkowników poszukujących rozwiązań w atrakcyjnych cenach.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów