ASORTYMENT

DOM I SZKOŁA – to szeroki wybór artykułów dla szkoły, domu i przedszkola w najlepszych cenach! W ofercie sklepu znajdziecie Państwo wysokiej jakości przybory szkolne (piórniki, długopisy, zeszyty, zestawy geometryczne i wiele innych). Dla osób szczególnie dbających o rozwój kreatywności najmłodszych dzieci, oferujemy łatwą w modelowaniu ciasto-piankę Paulinda, która doskonale rozwija wyobraźnię, ucząc przy tych zręczności manualnej. W swojej ofercie posiadamy również szereg produktów, które idealnie posłużą jako wyposażenie domowego biura (zszywacze, dziurkacze, teczki, kalkulatory, przyborniki na biurko itp.). Kompletną ofertę można znaleźć w katalogu lub bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. W przypadku wątpliwości co do wyboru właściwego produktu, prosimy o kontakt – bardzo chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

DOSTAWA

Wystarczy zamówienie za 100 zł i określenie dowolnego miejsca dostawy na terenie Polski – produkty zostaną dostarczone następnego dnia bez dodatkowych kosztów. W przypadku, gdy wartość zamówienia jest mniejsza niż 100 zł koszty dostawy wyniosą 10 zł, a dostawy za pobraniem 20 złotych. Sklep internetowy "Dom i Szkoła" zaprasza do korzystania z płatności on-line.

FIRMA

Zapewniamy najwyższy standard obsługi oraz kompetentny i profesjonalny dobór asortymentu. Głównym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. W przypadku wątpliwości co do wyboru właściwego produktu, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy, mailowo na adres sklep@leviatan.pl lub pod numerem telefonu 334432100.