Lista produktów producenta: MARMAR

Mar-Mar d.o.o. jest renomowanym producentem wysokiej jakości artykułów papierniczych. W ofercie producenta Mar-Mar znajdują się sygnowane marką LipaMill zeszyty i bruliony, notesy w twardej oprawie marki Memo'ar, a także zeszyty i bruliony na licencjach Santoro, Animal Planet, Barcelona, Lil’ Ledy oraz Red Bull. Produkty te to kwintesencja dobrego stylu, wysokiej jakości oraz oryginalnego designu.

PRODUKTY LICENCYJNE

RED BULL

Discover a world of sports, creativity and lifestyle.

Marka RED BULL kojarzona jest z zabawą, emocjami i kreatywną energią.Jedną z idei promowanych przez markę Red Bull jest potrzeba ciągłego przekraczania granic i czerpania z życia jak najwięcej. Kolekcja zeszytów Red Bull może stać się źródłem inspiracji, zachętą do podjęcia nowych ekscytujących działań.

ANIMAL PLANET

Marka Animal Planet podobnie jak same zwierzęta jest żywa, porywająca i ekscytująca. Propaguje hasła ekologiczne, starając się uświadomić przyszłe pokolenia jak istotne jest dbanie o wspólne dobro jakim jest przyroda i środowisko. Okładki zeszytów opowiadają w zabawny sposób prawdziwe historie ze zwierzętami w roli głównej, przypominając nam jak wiele mamy nimi wspólnego

SANTORO

SANTOROR to jedna z najpopularniejszych marek lifestylowych na świecie. Wśród produktów tej marki znaleźć można m.in. ubranka dla dzieci, akcesoria modowe,  upominki, akcesoria do domu, artykuły biurowe i szkolne oraz kartki okolicznościowe.

Produkty SANTORO dostępne są dzisiaj w większości luksusowych sklepów w największych stolicach świata.

Sercem tego imperium (które dzisiaj obejmuje ponad 60 krajów na całym świecie), niezmiennie znajduje się para ludzi: Meera i Lucio Santoro. Na przestrzeni lat, zdobyli światowe uznanie, a ich marka została niejednokrotnie doceniona przez  Brytyjską Radę Mody oraz British Institute of Interior Design.

Dzięki wierności przyświecającym im od samego początku ideałom sztuki i piękna, zdołali stworzyć wyjątkową markę produktów, która znacznie wykracza poza ramy wieku, kultury i pochodzenia.

SANTORO  MIRABELLE

Delikatne, zamyślone i romantyczne Mirabelle zachwycają dzieci i dorosłych na całym świecie.  Kolekcja zeszytów i brulionów oczarowuje pięknymi detalami, które dodatkowo wyróżnione są lakierem brokatowym. Bogato zdobione motywy roślinne, liczne motyle i ptaki tworzą niepowtarzalny efekt, a kremowe kartki ozdobione wyjątkową grafiką nadają zeszytom elegancji.

SANTORO  GORJUSS

Kolekcja zeszytów i brulionów z postaciami Gorjuss słynnej marki Santoro zachwyca elegancją i prostotą. Wyjątkowe ilustracje przedstawiają czarnowłose dziewczynki w charakterystycznych pasiastych skarpetach. Postaci Gorjuss podbijają serca swoim dziewczęcym urokiem i delikatnością, nikogo nie pozostawiając obojętnym na ich czar. Grafika charakteryzuje się prostotą , co wyraża się w subtelnych kolorach i wyrafinowanych detalach. Głębia koloru i bogata paleta barw - odcieni różu, czerwieni, szafiru, zieleni morskiej pomagają przekazać najistotniejsze ideały miłości, niewinności, łagodności i potrzeby marzeń….

Lil’ Ledy

zeszyty lily

Marka Lil’ Ledy została stworzona z myślą o dziewczętach i kobietach w różnych wieku. To współcześnie stylizowana marka, która łączy dziewczęcy wdzięk z klasycznym pięknem. Postać Lil' Ledy inspirowana jest dziewczyną o imieniu Leda. To bystra osoba, która postrzega świat poprzez własne marzenia. Kocha życie i chce czerpać z niego jak najwięcej. Pozytywne  nastawienie wyraża się  w jej osobowości i wyglądzie. Nie zależy jej na byciu perfekcyjną, ale z pewnością jest autentyczna i wyjątkowa.

Marka Lil’ Ledy obrała sobie za cel ukazać dziewczętom i kobietom piękno życia i piękno, które każda z nich nosi w sobie. Chodzi o pozytywny stosunek do życia i akceptację siebie samej – ze wszystkimi zaletami i wadami. Świat jest po to, by go odkrywać wciąż na nowo. Codzienność jest pełna wyjątkowych momentów, a każdy dzień jest w pewnym sensie przygodą. Postać Lil’ Ledy ma służyć kobietom jako punkt odniesienia - zbiór wartości  i przekonań, z którego zawsze mogą czerpać inspiracje.

Przesłanie marki jest ponadczasowe i uniwersalne. Polega ono na umiejętności czerpania z życia jak najwięcej. Na potrzebie realizacji własnych marzeń, nawet jeśli nie są one zgodne z oczekiwaniami innych osób.

BARCELONA

Kolekcja zeszytów i brulionów Barcelona to prawdziwa gratka dla fanów drużyny FC Barcelona. Na okładce znajdują się ikony drużyny FC Barcelona w oryginalnych koszulkach z numerkiem gracza oraz autograf.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów